Marketingové služby

  • Zajišťujeme a poskytujeme služby reprezentačního a propagačního charakteru.
  • Zajišťujeme a organizujeme veletrhy, výstavy, farmářské trhy a další akce pro podporu farmářství a jiných zemědělských odvětví dle požadavků Ministerstva zemědělství.

Naše projekty

Poznej svého farmáře 2017

Poznej svého farmáře 2017

Již čtvrtý ročník POZNEJ SVÉHO FARMÁŘE se bude opět snažit pomoci s propagací, zlepšením ekonomiky a soběstačnosti malým rodinným farmám. Každý návštěvník má tak díky tomu jedinečnou příležitost seznámit se s produkty místních farmářů a rozmanitými farmářskými technikami.

I letos se mohou všichni těšit na farmářský trh, hry pro děti, hudební doprovod, ochutnávky farmářských produktů a na mnoho dalšího. Nelze opominout však ani novinku loňského roku, jíž se stala propagace sladkovodních ryb. Do mobilního stánku tak jistě zavítá každý milovník rybích pochoutek. Šikovný kuchař totiž stejně jako vloni bude prezentovat osvědčené recepty ze sladkovodních ryb, způsoby jejich zpracování a s tím spojenou ochutnávku.

Do projektu bylo vybráno celkem 19 pozoruhodných rodinných farem z jednotlivých krajů České republiky (kromě Hl. m. Prahy). Akce budou probíhat téměř každou sobotu, a to od května až do půlky října. Přesný harmonogram a další informace naleznete zde.

Pro další informace sledujte internetové stránky projektu a oficiální sociální sítě (FacebookTwitter a Instagram).

Ryba na talíř

Ryba na talíř

Projekt na podporu sladkovodní akvakultury s názvem RYBA NA TALÍŘ má za cíl zvýšení spotřeby sladkovodních ryb na českém trhu. Projekt bude zaměřen především na prezentaci rybí kuchyně. Rybí maso je nejen chutné, ale především obsahuje lehce stravitelné bílkoviny, zdraví prospěšné tuky, minerály a vitamíny.

Celou kampaň zahájil subprojekt Týden s kaprem pořádaný v dubnu 2016. Od té chvíle tak se speciálně upraveným mobilním stánkem navštěvujeme farmářské trhy, regionální slavnosti a jednotlivé akce projektu Poznej svého farmáře. Právě díky tomu se všichni návštěvníci mohou seznámit se způsoby správného zpracování sladkovodních ryb. Pro milovníky tohoto chutného masa je navíc připravena i prezentace osvědčených receptů.

V rámci propagace sladkovodní akvakultury se budeme účastnit mezinárodního agrosalonu Země Živitelka, kde bude pořádána řada soutěží pro spotřebitele a workshopy pro děti, a dalších velmi zajímavých akcí.

Pro další informace sledujte internetové stránky projektu a facebookové stránky.

Medové snídaně

Medové snídaně

V tomto roce probíhá již čtvrtý ročník projektu Medová snídaně s Ministerstvem zemědělství. Medová snídaně bude nově probíhat po celý rok 2018. Děti v rámci projektu přímo ve třídách dostanou k snídani chléb s máslem a medem a absolvují zábavně-naučnou přednášku, kterou zajistí zkušení lektoři. Ministerstvo zemědělství pro účastnické školy zajistí chléb, máslo, med, jablko a odborné lektory, kteří dětem zábavnou formou přiblížili včelařství a jeho význam.

Cílem projektuje v mateřských školách a na prvním stupni základních škol je podporovat zdravý životní styl, do něhož snídaně jednoznačně patří, propagovat kvalitní potraviny – především med, jakožto potravinu přírodního charakteru. Dále bylo cílem informovat o včelařství jako o samostatném profesionálním oboru, a o významu chovu včel pro zemědělství a biodiverzity krajiny. Součástí programu je také seznámení dětí s procesem vzniku medu.