Marketingové služby

  • Zajišťujeme a poskytujeme služby reprezentačního a propagačního charakteru.
  • Zajišťujeme a organizujeme veletrhy, výstavy, farmářské trhy a další akce pro podporu farmářství a jiných zemědělských odvětví dle požadavků Ministerstva zemědělství.

Naše projekty

Dožínky na Letné

Dožínky na Letné

Na Letné se lidé setkají se všemi druhy zábavy. Jedná se především o farmářské trhy, cca 100 farmářů zde bude mít vystavené své výrobky, které si zákazníci budou moci zakoupit. Nebudou chybět ani zemědělské stroje a různé druhy statkových zvířat, od slepic a králíků až po koně a skot. Na pořadu dne bude i nahánění ovcí, králičí hop, divadlo s koňmi. Děti si také přijdou na své. Najdou na akci několik stanovišť se soutěžními úkoly, po jejichž splnění následuje štědrá odměna.

Mimo show a předvádění řemesel jsou připraveny workshopy pro děti i dospělé. Celou akcí bude diváky provázet folklórní hudba a muzikanti v krojích.

Pro další informace sledujte internetové stránky projektu a oficiální Facebook stránku.

Poznej svého farmáře

Poznej svého farmáře

Letošní ročník bude realizován v novém formátu. Nebude se jednat o akce na farmách, ale o jednodenní akce v menších a středních městech spojené s farmářským trhem regionálních prodejců a bohatým zemědělsky zaměřeným doprovodným programem pro rodiny s dětmi.

Dvě z akcí se budou konat v pobočkách Národního zemědělského muzea, a to na zámku Kačina a Ohrada, kde bude program pro širokou veřejnost ještě bohatší. Pro děti je plánován edukativní program zaměřený na problematiku zdravé výživy, základních hygienických a stravovacích návyků a bezpečnosti potravin, dále též zábavně-vzdělávací program zaměřený na včely a konzumaci medu, soutěžní tematická stanoviště a dílničky pro všechny věkové kategorie. Rovněž zde bude možnost ochutnat kvalitní pokrmy z regionálních potravin.

Pro další informace sledujte internetové stránky projektu a oficiální sociální sítě (Facebook a Instagram).

Ryba na talíř

Ryba na talíř

Projekt na podporu sladkovodní akvakultury s názvem RYBA NA TALÍŘ má za cíl zvýšení spotřeby sladkovodních ryb na českém trhu. Projekt je zaměřen především na prezentaci rybí kuchyně. Rybí maso je nejen chutné, ale především obsahuje lehce stravitelné bílkoviny, zdraví prospěšné tuky, minerály a vitamíny. V rámci propagace sladkovodní akvakultury se v roce 2023 budeme účastnit mezinárodního agrosalonu Země Živitelka, kde jsou návštěvníkům vydávány ochutnávkové porce z právě připravené sladkovodní ryby.

 

Projekt je financován Evropskou unií – Evropským námořním a rybářským fondem Operační program rybářství.

Pro další informace sledujte internetové stránky projektu a facebookové stránky.

Medové snídaně

Medové snídaně

V roce 2023 probíhají přípravy na již devátý ročník projektu Medové snídaně s Ministerstvem zemědělství. Děti v rámci projektu dostanou k snídani chléb s máslem a medem a absolvují zábavně-naučnou přednášku vedenou zkušenými lektory. Ministerstvo zemědělství zajišťuje pro účastnické školy lektory a med.

Cílem projektu je v mateřských školách a na prvním stupni základních škol podporovat zdravý životní styl, do něhož snídaně jednoznačně patří a také propagovat kvalitní potraviny – především med, jakožto potravinu přírodního charakteru. Dále je cílem informovat o včelařství jako o samostatném profesionálním oboru a o významu chovu včel pro zemědělství a biodiverzitu krajiny. Součástí programu je také seznámení dětí s procesem vzniku medu.

Pro další informace sledujte internetové stránky projektu a facebookové stránky.