Marketingové služby

  • Zajišťujeme a poskytujeme služby reprezentačního a propagačního charakteru.
  • Zajišťujeme a organizujeme veletrhy, výstavy, farmářské trhy a další akce pro podporu farmářství a jiných zemědělských odvětví dle požadavků Ministerstva zemědělství.

Naše projekty

Poznej svého farmáře 2021

Poznej svého farmáře 2021

Již osmý ročník POZNEJ SVÉHO FARMÁŘE se bude opět snažit pomoci s propagací, zlepšením ekonomiky a soběstačnosti malým rodinným farmám. Každý návštěvník má tak díky tomu jedinečnou příležitost seznámit se s produkty místních farmářů a rozmanitými farmářskými technikami.

I letos se mohou všichni těšit na farmářský trh, hry pro děti, hudební doprovod, ochutnávky farmářských produktů a na mnoho dalšího. Nelze opominout ani propagaci sladkovodních ryb, která probíhá formou mobilního stánku, kam jistě zavítá každý milovník rybích pochoutek. Šikovný kuchař bude stejně jako vloni bude prezentovat osvědčené recepty ze sladkovodních ryb, způsoby jejich zpracování a s tím spojenou ochutnávku.

další informace naleznete zde.

Pro další informace sledujte internetové stránky projektu a oficiální sociální sítě (FacebookTwitter a Instagram).

Ryba na talíř 2021

Ryba na talíř 2021

Projekt na podporu sladkovodní akvakultury s názvem RYBA NA TALÍŘ má za cíl zvýšení spotřeby sladkovodních ryb na českém trhu. Projekt bude zaměřen především na prezentaci rybí kuchyně. Rybí maso je nejen chutné, ale především obsahuje lehce stravitelné bílkoviny, zdraví prospěšné tuky, minerály a vitamíny.

Celou kampaň zahájil subprojekt Týden s kaprem pořádaný v dubnu 2016. Od té chvíle tak se speciálně upraveným mobilním stánkem navštěvujeme farmářské trhy, regionální slavnosti a jednotlivé akce projektu Poznej svého farmáře. Právě díky tomu se všichni návštěvníci mohou seznámit se způsoby správného zpracování sladkovodních ryb. Pro milovníky tohoto chutného masa je navíc připravena i prezentace osvědčených receptů.

V rámci propagace sladkovodní akvakultury se budeme účastnit mezinárodního agrosalonu Země Živitelka, kde bude pořádána řada soutěží pro spotřebitele a workshopy pro děti, a dalších velmi zajímavých akcí.

Pro další informace sledujte internetové stránky projektu a facebookové stránky.

Medové snídaně 2021

Medové snídaně 2021

V roce 2021 probíhají přípravy na již sedmý ročník projektu Medové snídaně s Ministerstvem zemědělství. Děti v rámci projektu dostanou k snídani chléb s máslem a medem a absolvují zábavně-naučnou přednášku vedenou zkušenými lektory. Ministerstvo zemědělství zajišťuje pro účastnické školy lektory a med.

Cílem projektu je v mateřských školách a na prvním stupni základních škol podporovat zdravý životní styl, do něhož snídaně jednoznačně patří a také propagovat kvalitní potraviny – především med, jakožto potravinu přírodního charakteru. Dále je cílem informovat o včelařství jako o samostatném profesionálním oboru a o významu chovu včel pro zemědělství a biodiverzitu krajiny. Součástí programu je také seznámení dětí s procesem vzniku medu.

Pro další informace sledujte internetové stránky projektu a facebookové stránky.