Marketingové služby

  • Zajišťujeme a poskytujeme služby reprezentačního a propagačního charakteru.
  • Zajišťujeme a organizujeme veletrhy, výstavy, farmářské trhy a další akce pro podporu farmářství a jiných zemědělských odvětví dle požadavků Ministerstva zemědělství.

Naše projekty


Warning: Use of undefined constant args - assumed 'args' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/114727/virtual/www/domains/zsmze.cz/wp-content/themes/zsmze/page-marketing.php on line 63

Poznej svého farmáře 2022

Poznej svého farmáře 2022

Již devátý ročník POZNEJ SVÉHO FARMÁŘE se bude opět snažit pomoci s propagací, zlepšením ekonomiky a soběstačnosti malým rodinným farmám. Každý návštěvník má tak díky tomu jedinečnou příležitost seznámit se s produkty místních farmářů a rozmanitými farmářskými technikami.

I letos se mohou všichni těšit na farmářský trh, hry pro děti, hudební doprovod, ochutnávky farmářských produktů a na mnoho dalšího.

Pro další informace sledujte internetové stránky projektu a oficiální sociální sítě (FacebookTwitter a Instagram).

Ryba na talíř 2022

Ryba na talíř 2022

Projekt na podporu sladkovodní akvakultury s názvem RYBA NA TALÍŘ má za cíl zvýšení spotřeby sladkovodních ryb na českém trhu. Projekt je zaměřen především na prezentaci rybí kuchyně. Rybí maso je nejen chutné, ale především obsahuje lehce stravitelné bílkoviny, zdraví prospěšné tuky, minerály a vitamíny.

V roce 2022 se v rámci propagace sladkovodní akvakultury budeme účastnit mezinárodního agrosalonu Země Živitelka, kde budou, kromě kuchařských show s následnou ochutnávkou prezentovaného pokrmu, také pořádány soutěže pro spotřebitele s následným losováním výherců.

Pro další informace sledujte internetové stránky projektu a facebookové stránky.

Medové snídaně 2022

Medové snídaně 2022

V roce 2022 probíhají přípravy na již osmý ročník projektu Medové snídaně s Ministerstvem zemědělství. Děti v rámci projektu dostanou k snídani chléb s máslem a medem a absolvují zábavně-naučnou přednášku vedenou zkušenými lektory. Ministerstvo zemědělství zajišťuje pro účastnické školy lektory a med.

Cílem projektu je v mateřských školách a na prvním stupni základních škol podporovat zdravý životní styl, do něhož snídaně jednoznačně patří a také propagovat kvalitní potraviny – především med, jakožto potravinu přírodního charakteru. Dále je cílem informovat o včelařství jako o samostatném profesionálním oboru a o významu chovu včel pro zemědělství a biodiverzitu krajiny. Součástí programu je také seznámení dětí s procesem vzniku medu.

Pro další informace sledujte internetové stránky projektu a facebookové stránky.